Basketball Games

Приготуйтеся до нашої відбірної колекції баскетбольних онлайн-ігор. Вийдіть на майданчик і продемонструйте свої баскетбольні навички та круті слем-данки!

Баскетбол - це один з найпопулярніших видів спорту в США, що дає багато можливостей для вибору в ігровій сфері. У багатьох іграх відображаються реальні команди та легендарні гравці, такі як Джеймс Харден, Леброн Джеймс та Кобі Брайант. Серед безкоштовних ігор з баскетболу ви можете зіграти в лізі своєї мрії NBA.

Щоб бути професіональним баскетболістом потрібно бути атлетичним, міцним та швидким. Також грає роль висота гравця. Проте онлайн ігри вимагають лише інтернет зв'язок, ваш телефон чи планшет. Швидка реакція та розуміння правил баскетболу також допоможуть вам краще грати.

Баскетбольні ігри NBA

Ви відчуєте напругу, так як це велика ліга баскетболу. Популярні баскетбольні ігри NBA виведуть вас на майданчик з одними з найкращих команд та гравців. Basketball Stars і Basketball Legends ,це дві надзвичайно популярні баскетбольні гри, що включають однокористувацьку, багатокористувацьку та повноцінні турнірні ігри. Якщо вам подобаються веб-ігри у форматі 3D, Basketball.io це також чудовий вибір!

Ігри Вуличний Баскетбол

Звісно, грати в команді світового класу, в залі з забитими глядацькими сидіннями, це весело. Але грати в фрістайл на вулицях, як новачок, може бути ще крутіше. Так тримати, закидай м’яч на міському фоні облямованому графіті, де починали тренувались самі професіонали.

Якщо ви хочете зіграти у баскетбольні ігри у місті, відвідайте Basket Slam Dunk 2 закиньте декілька слем-данків на вулиці. Також у вас не видно ніг, що робить гру цікавішою.

Basketball Arcade також дозволяє практикувати свої навички баскетболу на вулиці, вільно закидати м’яч в корзину.

Більше Баскетбольних Ігор

Окрім міського баскетболу та баскетболу у великій лізі, є ігри, які не вписуються в жодну категорію. Ігри на зразок Neon Dunk, гра аркада, в якій ви повинні потрапити м’ячем в корзини які летять на вас, слухаючи удари синтезатора на фоні.

Як бачите, у вашому веб-браузері є різноманітний вибір баскетбольних ігор. Виберіть ту, яка вам подобається, і грайте безкоштовно!


FAQ

What are the most popular Basketball Games?

 1. Basketball Stars
 2. Basket Random
 3. Basketball Legends 2020
 4. Basketball.io
 5. Tap-Tap Shots
 6. BasketBros
 7. Basketball Skills
 8. Basket Monsterz
 9. Epic Basketball
 10. Basket and Ball

What are the best Basketball Games to play on mobile phones and tablets?

 1. Basketball Stars
 2. Basket Random
 3. Basketball Legends 2020
 4. Basketball.io
 5. Tap-Tap Shots

What are Basketball Games?

В баскетбольних іграх ви можете закидати мяч у корзину прямо у вашому веб-браузері. На ваш вибір є безліч тривимірних і двовимірних баскетбольних ігор, серед яких є багато відомих команд та гравців. Відпрацьовуйте свої оборонні рухи та забивайте слем-данк у будь-якій з цих ігор.


We collected 60 of the best free online basketball games. These games include browser games for both your computer and mobile devices, as well as apps for your Android and iOS phones and tablets. They include new basketball games such as Dunk Fall and top basketball games such as Basketball Stars, Basket Random, and Basketball Legends 2020.
Show More